Skip to main content
Kontserdid

TÜ VKA 70. aastapäeva pidulik aktus ja galaetendus „KasvaMine“

By 11.06.2022oktoober 26th, 2022No Comments
Striimi toimumisaeg: 11.06.2022

TÜ VKA 70. aastapäeva pidulik aktus ja galaetendus „KasvaMine“

Kontsertlavastuses "KasvaMine“ avaldub kultuuriakadeemia praegune nägu. Lavastuses teevad kaasa akadeemia tudengid ja õppejõud – näitlejad, tantsijad, muusikud, video- ja valguskujundajad, helitehnikud ja pärandtehnoloogid – ning lavale jõuavad mitmed õppekavadeülesed uudisteosed.
Kunstiline juht, lavastaja
Helen Rekkor (TE vilistlane)
Dramaturg
Anna Laura Alamets (TE III)
Lavastaja assistent ja etenduse juht
Eliise Künnis (VT IV)
Lavakunstnik
Terje Kähr (EK II)
Lavakunstniku assistent
Kadi Meriluht (KK II)
Kostüümikunstnik
Grete Küppar (PT vilistlane)
Rütmimuusika juht
Peedu Kass (MU õppejõud)
Pärimusmuusika juht
Cätlin Mägi (vilistlane, MU õppejõud)
Elektrooniline muusika
Norman Salumäe (MU II)
Oskar Maasikas (MU II)
Reimo Namm (MU II)
Markus Lehtsalu (MU II)
Taavi Paomets (MU III, õppejõud)
Liikumisjuhid
Triin Kauber (TA III)
Liis Maria Kaabel (TA III)
Videokunstnikud
Piret Parrest (EK II)
Johanna Reinvald (EK II)
Tom Tristan Kidron (EK I)
Tindur Hugo Leškin (EK II)
Karmen Aasa (EK II)
Valguskunstnikud
Kärt Karro (VT IV)
Siim Reispass (vilistlane, EK õppejõud)
Mihkel Viinalass (EK II)
Helitehniline teostus
Erki Paju (MU III)
Janar Paeglis (vilistlane, MU õppejõud)
Allar Tiigi (MU õppejõud)
Sigrid Koor (MU I)
Sander Rosenthal (MU IV)
Mattias Pärt (MU II)
Lavameistrid
Eero Ehala (vilistlane, EK õppejõud)
Ain Nuija
Siim Villem Vester (Ugala)
Videosalvestuse produktsioon
Tauno Uibo (vilistlane, õppejõud)
Mailiis Laur (vilistlane, UTTV)
Tõnu Rõõmusaare (UTTV)
Maarja Leib (vilistlane, UTTV)
Johanna Mägin (vilistlane, UTTV)
Maritta Anton (vilistlane)
Etendajad
Liisbeth Kala (TE III)
Luisa Lõhmus (TE III)
Liis Maria Kaabel (TA III)
Triin Kauber (TA III)
Melissa Keerd (EK I)
Justina Kiuršinaitė (väliskülalisüliõpilane)
Keiti Leon (EK I)
Karmi Pikkma (EK II)
Ria Ranniku (EK I)
Lizette Sibul (EK I)
Tuuli Torop (EK I)
Gretten Vaga (EK I)
Edrin Hansen (PT III)
Paula Lepparu (PT I)
Avanumbri solist
Hanna Reet Ruul – laul (MU II)
Ansambel
Kristiina Valdman – laul (MU III)
Helery Kõrvemaa – saksofon, laul (MU II)
Simone Minn – vioola, laul (MU II)
Hanna Miina Kivisäk – viiul, laul (MU III)
Katrina Merily Reimand – viiul, laul (MU II)
Kristjan Luik – kitarr, laul (MU IV)
Ahto Abner – trummid (MU õppejõud)
peaproovini Hans Kristjan Pikani – trummid (MU II)
Reimo Namm – kitarr (MU II)
Ott-Mait Põldsepp – kitarr (MU II)
Kirill Pavlov – bass (MU I)
Õppejõud videos
Agda Grahv (vilistlane, KH õppejõud)
Katariina Unt (EK õppejõud)
Celia Roose (MU õppejõud)
Kersti Rattus (EK õppejõud)
Kai Valtna (EK õppejõud)
Eve Komissarov (vilistlane, EK õppejõud)
Anu Sööt (vilistlane, EK õppejõud)
Külli Salumäe (vilistlane, KH õppejõud)
Raido Mägi (vilistlane, EK õppejõud)
Maiu Mooses (vilistlane, PT õppejõud)
Indrek Ikkonen (vilistlane, PT õppejõud)
Marko Lõhmus (KK õppejõud)
Villu Talsi (vilistlane, MU õppejõud)
Kadri Steinbach (MU õppejõud)
Jorma Sarv (KK õppejõud)
Marek Talts (MU õppejõud)
Taavet Jansen (EK õppejõud)
Kalle Küttis (üldainete õppejõud)
Peeter Volkonski (KK õppejõud)
Sergei Drõgin (vilistlane, KH õppejõud)
Margus Haav (KK õppejõud)
Tantsijad videotes
Karita Paul (TA III)
Diana Tiits (KK III)
Karmi Pikkma (EK II)
Annabel Tanila (TA IV)
Triin Kauber (TA III)
Liis Maria Kaabel (TA III)
Rebecca Villem (EK II)
Juubelisündmuse peakorraldaja
Anu Almik
Projektijuht
Tiiu Tamm
Tehniline produtsent ja etenduse juht
Anna-Maria Pink (EK I)
Projektijuhi assistent
Helen Kärt Käbin (KK I)
Projektijuhi assistent
Liina Jõgar (KK I)
Kostüümiabivägi/ riietajad
Helen Kärt Käbin (KK I)
Liina Jõgar (KK I)
Grete Küppar (vilistlane)
Anna Laura Alamets (TE III)
Lavastuses kasutatud muusika
“Laula” (Tõstamaa) Markus Lehtsalu seade
“Aja kari siia” (Karksi) Hanna-Reet Ruuli seade
“Modul 22” Nik Bärtsch
“Teljed” Norman Salumäe ja Reimo Namm
“Tants ja tagaajamine” Paul Daniel, “koguduse disko” Norman Salumäe ja Oskar Maasikas
“Sibulaküla all-linn” Taavi Paomets
“Tunnid kuluvad” Siiri Sisask ja Kristjan Randalu
Improvisatsioonilised helletused (Suure-Jaani, Kolga-Jaani)
“Playing with dreams” Marek Talts
“Kuulaps” Riho Sibul
“Loomislaul” (Vändra) Cätlin Mägi seade
Suur tänu: Taavet Jansen, Raido Mägi, Marko Mägi, Kristjan Randalu, Ugala teater, Endla teater, teater Vanemuine, Sõbralt Sõbrale, Uuskasutuskeskus, Woolish, Dagmar Sild, Getter Marii Kalvik, Hotell Schloss Fellin, VSpa Hotell, Samelin, Rebecca Villem, OmaMood disainerid Katre Arula, Maarja Palu, Anu Sirkas, Teele Koel, Annika Vaalma, Liina Laaneoja, Marge Allik, Eleriin Seim, Kristina Libe, Lee Reinula
Turundus ja kommunikatsioon
Aet Seil
Graafiline disain
Tuumik Stuudio
Kohapealne korralduslik abi
Aet Seil
Pauliina Perkkiö
Kristine Liiva
Elerin Laurimäe
Fotograaf
Gabriela Urm

Viimati eetris:

Omakultuuriakadeemia

Omakultuuriakadeemia: Eero Janson

JTVCYnJhZG1heF92aWRlbyUyMHVybCUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGY2FjaGUudXR0di5lZSUyRmF2YWxpa3VkX3ZpZGVvZCUyRjIwMjIlMkYxMSUyRjMzODEwLm1wNCUyMiU1RA==
Konverentsid

Villa konverents – 2. päev (EST)

JTVCYnJhZG1heF92aWRlbyUyMHVybCUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGY2FjaGUudXR0di5lZSUyRmF2YWxpa3VkX3ZpZGVvZCUyRjIwMjIlMkYxMSUyRjMzODEzLm1wNCUyMiU1RA==
Konverentsid

Wool conference – 2nd day (ENG)

JTVCYnJhZG1heF92aWRlbyUyMHVybCUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGY2FjaGUudXR0di5lZSUyRmF2YWxpa3VkX3ZpZGVvZCUyRjIwMjIlMkYxMSUyRjMzODE0Lm1wNCUyMiU1RA==
Konverentsid

Villa konverents – 1. päev (EST)

JTVCYnJhZG1heF92aWRlbyUyMHVybCUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGY2FjaGUudXR0di5lZSUyRmF2YWxpa3VkX3ZpZGVvZCUyRjIwMjIlMkYxMSUyRjMzODExLm1wNCUyMiU1RA==